Суббота, 15 Авг 2020, 12:54
Ви зайшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

  

Офіційний сайт комунального закладу "Старовірівська гімназія Старовірівської сільської ради Нововодолазького району  Харківської  області

Меню сайта
Форма входу
Наше опитування
Оцените наш сайт
Всего ответов: 28

Результаты участия учащихся в олимпиадах, турнирах, МАН

Досягнення учнів у 2019-2020 навчальному році по предметним олімпіадам:

II місце - учень 8 класу Нормаматов Станіслав по математиці;

II місце - учень 8 класу Нормаматов Станіслав з української мови;

II місце - учениця 9 класу Шеремет Дарина з української мови;

II місце - учень 8 класу Нормаматов Станіслав з географії;

I місце - учениця 9 класу Шеремет Дарина з географії;

III місце - учениця 8 класу Чернова Анастасія з історії;

II місце - учениця 9 класу Шеремет Дарина з російської мови;

II місце - учениця 8 класу Чернова Анастасія з трудового навчання.

 

Досягнення учнів у 2018/2019 навчальному році по предметним олімпіадам:

 

І місце – учень 4 класу Амєлін Матвій по математиці;

ІІІ місце - учень 4 класу Селіхов Дмитро по математиці;

ІІІ місце - учень 3 класу Сотніков Руслан по математиці;

І місце - учениця 4 класу Ніколенко Валерія з української мови; 

ІІ місце - учень 4 класу Черченко Віталій з української мови;

ІІ місце учениця 9 класу Кудрявцева Марія з російської мови і літератури;

ІІ місце учениця 8 класу Адегоке Маргарет з географії;

ІІІ місце - учениця 8 класу Адегоке Маргарет з хімії.

 

Досягнення вихованців у 2017/2018 навчальному році

                         з предметних  олімпіад.

І місце – учень 4 класу Амелін Матвій з математики

І місце – учениця 4 класу Ніколенко Валерія з української мови

ІІ  місце – учень 4 класу Черченко Віталій з української мови

ІІІ  місце – учень 4 класу Селіхов Дмитро з математики

ІІІ  місце – учень 3 класу Сотніков Руслан з математики

 

Досягнення вихованців у 2017/2018 навчальному році

                         з предметних  олімпіад.

ІІІ  місце – учень 3 класу   Амелін Матвій з математики

 

Досягнення вихованців у 2016/2017 навчальному році

                         з предметних  олімпіад.

 ІІІ  місце – учень 9 класу   Субачев Юрій з математики

 

Досягнення вихованців у 2015/2016 навчальному році

                          з предметних  олімпіад.

І  місце – учениця 8 класу   Шаламова Тетяна з фізики;

ІІ  місце – учень 7 класу   Субачев Юрій з фізики;

ІІІ  місце – учениця 9 класу   Гриценко Яна з фізики;

ІІІ  місце – учениця 8 класу   Шаламова Тетяна з математики;

ІІІ  місце – учень 7 класу   Субачев Юрій з хімії;

ІІІ  місце – учень 8 класу   Зінов'єв Владислав з біології.

 

         Досягнення вихованців у 2014/2015 навчальному році

                                     з предметних  олімпіад:

        ІІ  місце – учениця 7 класу   Шаламова Тетяна з фізики;

          ІІІ  місце – учениця 7 класу   Шаламова Тетяна з математики.

 

 

       Досягнення вихованців у 2013/2014 навчальному році

                                з предметних  олімпіад:

          ІІІ  місце – учениця 6 класу   Шаламова Тетяна з математики.

 

 

Досягнення вихованців у 2012/2013 навчальному році

                         з предметних  олімпіад:

ІІ місце – учениця 9 класу Кулівуш Марія з украинскої мови та літератури;

ІІ  місце – учениця 9 класу Клягіна Марина з фізики;

ІІІ  місце – учениця 9 класу   Вовкодав Інна  з фізики.

Пошук
Календар
«  Август 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Прогноз погоди
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2020